Верифицированный профиль
3
Года опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
18
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (17)

  • 119 000 $
    1 449 $/м²

    Космонавтов просп., 49

    1 комната
    82 / 26 / 14 м²
    этаж 15 из 15
    2021 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кімнатної квартири в ЕЛІТНІЙ новобудові міста ЖК Premier Tower. Площа квартири 82,1 кв.м. Розвинена інфраструктура. Поруч сквер з фонтаном, неподалік Вишенське озеро, лісопаркова зона та парк Дружби народів. До центру міста 15 хв. їзди на автомобілі. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном.
    Риелтор
  • 105 000 $
    2 188 $/м²

    Максимовича ул., 21-Г к3

    1 комната
    48 / 18 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    сегодня
    Мрієте про життя в комфорті та стилі? Тоді ця квартира саме для вас. • Дизайнерський ремонт: абсолютно нова квартира чекає на свого власника! • Повністю укомплектована: меблі та техніка преміум-класу Площа: 48 кв.м., 9/10 поверх. • Продумане планування: велика кухня-студія 17 кв.м., окрема кімната. Ціна 105 000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]і станьте власником квартири своєї мрії!
    Риелтор
  • 152 000 $
    2 338 $/м²

    Максимовича ул., 21-Г

    2 комнаты
    65 / 32 / 18 м²
    этаж 8 из 10
    2023 год постройки
    сегодня
    ПРОДАЄТЬСЯ КВАРТИРА | Вінниця Площа: 65 м² Кімнат: 2 Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі від надійного забудовника. Квартира підійде для власного проживання та гарантує стабільний дохід від оренди або перепродажу в майбутньому. Ціна 152 000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]домовимось про перегляд у зручний для вас час!
    Риелтор
  • 82 000 $
    1 783 $/м²

    Одеська

    1 комната
    46 / 17 / 12 м²
    этаж 8 из 9
    2025 год постройки
    сегодня
    Продається 1-кімнатна квартира в новобудові. Зручне розташування: недалеко магазини, супермаркети, школи, дитсадки, трамвайна зупинка. Новий ремонт, індивідуальне газове опалення, підігрів підлога в коридорі, кухні та ванній кімнаті. Площа 46 кв.м., поверх 8/9 В квартирі ще ніхто не проживав. Продається квартира з новими меблями та технікою. Ціна 82 000 $ Телефонуйте: [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 75 000 $
    1 697 $/м²

    Цегельний пер., (Будинок 3.3)

    1 комната
    44 / 13 / 21 м²
    этаж 4 из 18
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному житловому комплексі бізнес-класу. Загальна площа 44 кв.м., 4 поверх з 18. Автономне опалення! Ціна 75 000$ Дзвоніть!
    Риелтор
  • 109 000 $
    2 370 $/м²

    Максимовича ул., 21-Ж к2

    1 комната
    46 / 18 / 16 м²
    этаж 7 из 10
    2024 год постройки
    сегодня
    ПРОДАЄТЬСЯ КВАРТИРА | Вінниця 🏠 Площа: 46 м² 🛏 Кімнат: 1 💫 Продається простора 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі від надійного забудовника. Квартира підійде для власного проживання та гарантує стабільний дохід від оренди або перепродажу в майбутньому. Ціна 109 000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]домовимось про перегляд у зручний для вас час!
    Риелтор
  • 75 000 $
    1 705 $/м²

    Одеська

    1 комната
    44 / 20 / 14 м²
    этаж 4 из 9
    2024 год постройки
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартириу Вінниці, р-н Вишенька Сучасний житловий комплекс комфорт-класу. Новий ремонт, площа 44 кв.м., індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги в коридорі, кухні та ванній кімнаті, 4 поверх з 9. Ціна 75 000$ Запрошую вас на перегляд квартири!
    Риелтор
  • 85 500 $
    1 781 $/м²

    Максимовича ул., 21-Ж к2

    1 комната
    48 / 19 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2024 год постройки
    сегодня
    Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК"Forest Homе" у м.Вінниця. Зручне розташування поблизу лісопарку. Закрита територія комплексу з системою контролю доступу, підземний паркінг, автостоянка, гаражні бокси. Цегляний будинок, індивідуальне газове опалення. Ціна 85 500$ Телефонуйте для отримання детальної інформації: [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 105 000 $
    2 349 $/м²

    Николаевская ул., (3 черга (будинок 6))

    1 комната
    45 / 22 / 16 м²
    этаж 6 из 6
    2025 год постройки
    сегодня
    Пропоную до вашої уваги 1-кімнатну квартиру з новим ремонтом. МОЛОДІЖНИЙ житловий мікрорайон Академічний! В квартирі ще ніхто не проживав! Цегляний будинок, площа 45 кв.м., індивідуальне опалення, підігрів підлоги. Продається квартира з новими меблями та технікою! Запрошую вас на перегляд квартири!
    Риелтор
  • 73 500 $
    1 701 $/м²

    Одеська

    єОселя
    ЖК КЕЛЬЦЕ
    1 комната
    43 / 18 / 10 м²
    этаж 5 из 9
    2025 год постройки
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири у Вінниці, р-н Вишенька. Сучасний житловий комплекс комфорт-класу. Новий ремонт, площа 43,2 кв.м., індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги в коридорі, кухні та ванній кімнаті, 5 поверх з 9. Ціна 73 500$ Запрошую вас на перегляд квартири!
    Риелтор
  • 148 000 $
    2 260 $/м²

    Максимовича ул., 21-Г

    2 комнаты
    66 / 32 / 17 м²
    этаж 8 из 10
    2023 год постройки
    сегодня
    Розкішна 2-кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес-класу у Вінниці. Мрієте про життя в комфорті та стилі? Тоді ця квартира саме для вас. • Новий ремонт, повністю укомплектована: меблі та техніка преміум-класу. Площа: 65,5 кв.м., індивідуальне газове опалення, тепла підлога. • Продумане планування: кухня-вітальня 17 кв.м., дві окремі кімнати, гардеробна, балкон. Ціна 148000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]і станьте власником квартири своєї мрії!
    Риелтор
  • 69 000 $
    1 533 $/м²

    Максимовича ул., (Будинок 9)

    1 комната
    45 / 16 / 16 м²
    этаж 9 из 9
    2025 год постройки
    сегодня
    Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК"Forest Homе" у м.Вінниця. Зручне розташування поблизу лісопарку. Закрита територія комплексу з системою контролю доступу, підземний паркінг, автостоянка, гаражні бокси. Цегляний будинок, індивідуальне газове опалення. Запрошую вас на перегляд квартири.
    Риелтор
  • 101 990 $
    2 372 $/м²

    Цегельний пер., 12

    1 комната
    43 / 14 / 25 м²
    этаж 2 из 18
    сегодня
    Розкішна 1-кімнатна квартира в самому серці Вінниці! ЖК Central Park біля парку! Мрієте про життя в комфорті та стилі? Тоді ця квартира саме для вас. • Дизайнерський ремонт: абсолютно нова квартира чекає на свого власника! • Повністю укомплектована: меблі та техніка преміум-класу 📏 Площа: 43 кв.м., 2/18 поверх. • Продумане планування: велика кухня-студія 25 кв.м., окрема кімната. Ціна 102 000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]і станьте власником квартири своєї мрії!
    Риелтор
  • 85 990 $
    1 755 $/м²

    Максимовича ул., 21-Ж к2

    єОселя єВідновлення Лесопарк ЖК Forest Home
    1 комната
    49 / 19 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    сегодня
    Пропоную до вашої уваги 1-кімнатну квартиру в новобудові. Житло бізнес-класу, закрита територія, поряд лісопаркова зона. Загальна площа 49 кв.м., 9/10 поверх, чудовий краєвид. Телефонуйте для отримання детальної інформації!
    Риелтор
  • 148 000 $
    2 056 $/м²

    Профессора Шульги ул., (Будинок 7)

    2 комнаты
    72 / 35 / 19 м²
    этаж 8 из 10
    2025 год постройки
    6 дней назад
    Розкішна 2-кімнатна квартира в новобудові м.Вінниця Мрієте про життя в комфорті та стилі? Тоді ця квартира саме для вас. • Дизайнерський ремонт: абсолютно нова квартира чекає на свого власника! • Повністю укомплектована: меблі та техніка преміум-класу Площа: 72 кв.м., 8/10 поверх. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ опалення! • Продумане планування: велика кухня 19 кв.м., дві окремі кімнати, балкон та лоджія. Ціна 148 000$ Телефонуйте: [телефон скрыт]і станьте власником квартири своєї мрії!
    Риелтор
  • 82 000 $
    2 015 $/м²

    Генерала Гандзюка ул., 17

    1 комната
    41 / 18 / 15 м²
    этаж 6 из 10
    2021 год постройки
    6 дней назад
    Продаж 1-кімнатної квартири з новим ремонтом, площа 40,7 кв.м., індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги в коридорі, кухні та ванній кімнаті, 6 поверх з 10. ціна 82 000$ Запрошую вас на перегляд квартири!
    Риелтор
  • 102 000 $
    1 478 $/м²

    Николаевская ул., (3 черга (будинок 2))

    2 комнаты
    69 / 32 / 17 м²
    этаж 1 из 8
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Пропоную до вашої уваги 2-кімнатну квартиру з новим ремонтом. В квартирі ще ніхто не проживав! Цегляний будинок, індивідуальне опалення, підігрів підлоги. Продається квартира з наповненням (нові меблі та техніка: вбудована кухня, обідня зона, посудомийна машина, холодильник, електрична плита, пральна машина, духова шафа, телевізор, двоспальне ліжко, диван). м. Вінниця, р-н Академічний Площа: 69 кв.м. Телефонуйте: [телефон скрыт]і станьте власником квартири своєї мрії!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: